3D Set s omaľovánkou Dúhové sny

Vytvorte úžasné optické ilúzie iba pomocou papiera a fixiek! Teplé farby (odtiene červenej) opticky vystupujú do popredia, studené farby (odtiene modrej) zase ustupujú do úzadia. Nasaďte si špeciálne 3D okuliare a sledujte ako vaše kresby priam "vyskakujú" z obrázka.Motívy sa vyznačujú originálnym retro dizajnom a sada je pre svoje kompaktné ... rozmery a praktické magnetické zatváranie ideálna na cestovanie.Trénujte svoj úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale najmä vizuálne a estetické cítenie, priestorové myslenie, fantáziu a predstavivosť.Obsah setu: 36 stranové omaľovánky, 10 farebných fixiek a 3D okuliareMateriálové zloženie: papier, plast

čítať viac čítať menej

14.45€

Bežná cena 14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vytvorte úžasné optické ilúzie iba pomocou papiera a fixiek! Teplé farby (odtiene červenej) opticky vystupujú do popredia, studené farby (odtiene modrej) zase ustupujú do úzadia. Nasaďte si špeciálne 3D okuliare a sledujte ako vaše kresby priam "vyskakujú" z obrázka.

Motívy sa vyznačujú originálnym retro dizajnom a sada je pre svoje kompaktné rozmery a praktické magnetické zatváranie ideálna na cestovanie.

Trénujte svoj úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale najmä vizuálne a estetické cítenie, priestorové myslenie, fantáziu a predstavivosť.

Obsah setu: 36 stranové omaľovánky, 10 farebných fixiek a 3D okuliare

Materiálové zloženie: papier, plast
SKU 1175260
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 9341736009099
Kód produktu 663.60262
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško