3D puzzle lietadlo

Poskladajte si vlastné lietadielko a zoberte zvieratká na výhliadkový let!Drevená 3D skladačka pre najmenšie deti už od 2 rokov. Pri skladaní si precvičíte jemnú motoriku, koordináciu oka a ruky aj logické uvažovanie - a pri hre sa výborne zabavíte. Skladať možno v trojdimenzinálnej podobe, ale tiež ako ploché puzzle.Hračka je ... vyrobená z prírodných materiálov z udržateľných zdrojov.Rozmery: 21 x 15 x 2 cm

čítať viac čítať menej

9.39€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Poskladajte si vlastné lietadielko a zoberte zvieratká na výhliadkový let!

Drevená 3D skladačka pre najmenšie deti už od 2 rokov. Pri skladaní si precvičíte jemnú motoriku, koordináciu oka a ruky aj logické uvažovanie - a pri hre sa výborne zabavíte. Skladať možno v trojdimenzinálnej podobe, ale tiež ako ploché puzzle.

Hračka je vyrobená z prírodných materiálov z udržateľných zdrojov.

Rozmery: 21 x 15 x 2 cm

SKU 1171999
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478017795
Kód produktu 38.1611
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško